KALISTENIKA KIDS & JUNIOR

 

Kalistenika oraz Street Workout to wyjątkowe zajęcia dla dzieci zawierające elementy gimnastyczne i siłowe. Program treningowy jest dostosowany do najmłodszych i uwzględnia wyłącznie ćwiczenia z użyciem własnej masy ciała – są to ćwiczenia jak najbardziej bezpieczne. Ćwiczenia kalisteniczne pomogą poprawić sylwetkę, koordynację, zwinność, równowagę oraz zapewnią prawidłowy rozwój ciała w pełnym zakresie. Ponadto dodają siły, sprawności, a po pewnym czasie pozwalają na wykonywanie efektownych figur!

 

 

 

POLE DANCE KIDS

 

To zajęcia łączące akrobatykę, gimnastykę oraz taniec oczywiście. Zajęcia dla dzieci mają charakter wyłącznie sportowy i są dostosowane do możliwości najmłodszych. Na zajęciach Pole Dance twoje dziecko nauczy się przede wszystkim podstawowych kroków, a jednocześnie poprawi kondycję i koordynację ruchową. Zajęcia dla dzieci tego typu pozwolą Twojemu dziecku osiągnąć niesamowitą sprawność fizyczną umożliwiając mu w przyszłości uprawianie wielu innych dyscyplin sportowych.

 

 

 

AKROBATYKA

 

To przede wszystkim sprawność i koordynacja, a po pewnym czasie ewolucje przekraczające przeciętne ludzkie umiejętności! Zajęcia mają na celu wzmocnienie, rozciągnięcie i poprawę gibkości oraz kontroli przestrzennej całego ciała. Pozytywnie wpływają na wzrost i rozwój, kształtując osobowość, odpowiedzialność oraz umiejętność współdziałania w grupie. Zajęcia dla dzieci z akrobatyki bardzo wspomagają wszelkie aktywności taneczno-sportowe, pozytywnie wpływając na siłę i prawidłową sylwetkę dziecka. Akrobatyka, zapewni Twojemu dziecku odpowiednią dawkę i zabawy.